Jeśli jesteś właścicielem hurtowni odzieży damskiej, bądź sklepu nabywającego odzież damską hurtem, producent odzieży damskiej i hurtownia odzieży damskiej Antal będzie zaszczycona, mogąc podjąć z Tobą współpracę.

Jako producent odzieży damskiej, firma Antal ma w swojej Ofercie sukienki, bolerka, tuniki i bluzki damskie gotowe, by nadać Twojej hurtowni, bądź sklepowi nabywającemu odzież damską hurtem właściwą sobie niepowtarzalność.

By podjąć współpracę z producentem odzieży damskiej Antal będącym solidnym partnerem w świecie mody damskiej, nie wahaj się skontaktować się z nami. Wszelkie potrzebne ku temu informacje znajdziesz w dziale Kontakt.

Jeśli jesteś właścicielem hurtowni odzieży damskiej, lub sklepu trudniącego się handlem hurtowym odzieżą damską, producent i hurtownia odzieży damskiej Antal zachęca Cię do wejścia na ścieżkę relacji biznesowych z nami.

Odwiedź nas osobiście w Centrum Handlowym Ptak w Rzgowie (Pasaż Zachodni, boks 25) i zapoznaj się na miejscu z ofertą naszej hurtowni odzieży damskiej, i sprawdź czym potrafimy Cię zaskoczyć w zakresie mody damskiej.

Współpracę z nami możesz podjąć także nie ruszając się z domu. Jeśli pragniesz wybrać i zakupić bluzki damskie, sukienki, bolerka, czy tuniki wyprodukowane przez producenta sukienek Antal, wystarczy, że odwiedzisz nasz internetowy Sklep.

Chcąc dowiedzieć się o kosztach i sposobie wysyłki wybranej przez Ciebie odzieży damskiej na stronie internetowej naszej hurtowni, wystarczy, że odwiedzisz zakładkę Wysyłka i transakcja, w którym umieściliśmy specjalnie dla chętnych do podjęcia współpracy hurtowni i sklepów parających się sprzedażą hurtową, wszelkie potrzebne informacje.

W CELU UZYSKANIA OFERTY, PROSIMY O KONTAKT MAILOWY.

Jako producent odzieży damskiej, będący jednocześnie hurtownią odzieży damskiej własnej produkcji, oferujemy modę damską w najwyższej jakości i w cenach, których nie doświadczysz w ofertach żadnych innych hurtowni i sklepów nabywającymi odzież damską hurtem. To jeden z wielu powodów, dla których Twoja hurtownia skorzystałaby na współpracy z producentem odzieży damskiej Antal.

Jako posiadająca już słuszne doświadczenie we współpracy z hurtowniami firma, jesteśmy pewni, że stwierdzenie o wielości tych powodów nie jest nieuzasadnione. W kooperacji z naszymi klientami- hurtowniami odzieży damskiej i sklepami nabywającymi odzież damską hurtem, cechuje nas profesjonalizm i uczciwość.